Mentoring

Prowadzisz biznes i zastanawiasz się, dlaczego wciąż jeszcze nie odnosisz sukcesów? Przeważnie sukces i bogactwo nie ma związku z twoją inteligencją, wyglądem, zasadami czy twoją motywacją. Jest tylko jedna rzecz, której brakuje teraz w twoim życiu. Mają ją wszyscy najbogatsi ludzie świata i to ich wyróżnia. Jeśli męczy cię wieczne dążenie do niezależności finansowej i nie udało ci się jeszcze tego osiągnąć, pomyśl jakiego elementu brakuje w tej układance.

Pewnie podejmowane przez ciebie próby, wielokrotnie kończyły się fiaskiem. Wciąż gonisz i szukasz tej jedynej, życiowej okazji? Co tydzień wydaje ci się, że właśnie taka okazja się pojawiła. Jeśli tak jest, nie martw się, nie jesteś jedyną osobą. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Tym brakującym elementem jest MENTORING. Dzięki współpracy z mentorem masz wielkie szanse, by odnieść sukces i dogonić z kosmiczną prędkością najbogatszych.

Grono doświadczonych mentorów
Zapraszamy do współpracy mentorów z Polski i z całego świata, którzy mówią po polsku z doświadczeniem w prowadzeniu firmy, którzy zbudowali to, o czym ty dopiero myślisz i pokonali te przeszkody, których ty będziesz doświadczać. Nasi mentorzy to osoby oddane twojemu sukcesowi.
Unikalna diagnostyka Twoich potrzeb
Będąc członkiem naszego klubu, wypełnisz formularz, który pozwoli ocenić, jak sobie radzisz w kluczowych wskaźnikach biznesowych. Umożliwi to tobie i twojemu mentorowi skupić się na tych obszarach, gdzie najbardziej potrzebujesz pomocy.
Elastyczność sesji mentoringowych
Sesje z mentorem mogą odbywać się osobiście lub wirtualnie w zależności od preferencji osób zainteresowanych, co oznacza, że możesz porozmawiać z mentorem bezpośrednio w czasie spotkania lub online niezależnie od miejsca na świecie, w którym przebywasz ty i twój mentor. Czas twojego mentoringu uzależniony jest od indywidualnych uzgodnień z mentorami, których możesz mieć kilku w różnych obszarach kompetencji.
Kim jest MENTOR biznesu?
Mentor to ktoś, kto zrobił już to, co ty chcesz zrobić. Zbudował to, o czym ty dopiero myślisz i pokonał te przeszkody, których ty będziesz doświadczać. Mentor to osoba oddana twojemu sukcesowi. Posiadanie mentora jest jednym ze skrótów na drodze do finansowej niezależności. Wątpisz w to? Znajdź najbogatszą osobę, którą znasz i spytaj czy miała mentora? Z pewnością odpowie TAK i to jest ten jeden z najważniejszych czynników sukcesów. To właśnie mentor może ci pomóc ominąć najgroźniejsze pułapki i podpowie ci, jak wykorzystać twoje działania do osiągnięcia wielkich rezultatów. Dodatkowo udostępnia ci kontakty do ludzi niedostępnych dla ciebie bez jego pomocy. Jeśli wyrażasz zainteresowanie znalezieniem swojego mentora, dołącz do naszego klubu.
Dlaczego MENTORING biznesu?
Zadziwiające rzeczy się dzieją, gdy ludzie realizują swoje pasje. Ale sama pasja nie wystarczy, żeby odnieść sukces w biznesie. To musi być połączenie wiedzy, praktycznych wskazówek oraz wsparcia, żeby pomysły biznesowe zamienić w realny biznes.
Kiedy potrzebujesz MENTORA biznesu?
Zaczynasz lub prowadzisz biznes, ale nie odnosisz sukcesów, chcesz się rozwijać, to właśnie mentor może być rozwiązaniem, którego szukasz. Badania wykazują, że właściciele firm, którzy współpracują z mentorem mają dwukrotnie większe szanse na przetrwanie w biznesie niż ci, którzy nie korzystają z mentoringu.
  • Masz pomysł na biznes, przedyskutuj to z doświadczonym mentorem.
  • Rozwijasz swoją firmę, a pojawiły się nowe wyzwania, których nie było nigdy wcześniej.
  • Masz uczucie “przytłoczenia” nawałem spraw, chcesz je uporządkować i skoncentrować się na tym co najważniejsze.
  • Jesteś na rozdrożu i potrzebujesz zaufanej osoby, która pomoże ci zdecydować “co dalej”.

Bill Gates, najbogatszy miliarder świata, który doszedł do wszystkiego sam, również korzystał z mentoringu. Wszyscy ludzie, których znajdziesz na liście najbogatszych, zgodzą się, że właśnie mentoring zmienił ich życie.