Networking

Walutą prawdziwego networkingu jest nie chciwość, ale hojność– Keith Ferrazzi
Czym jest NETWORKING?
REKOMENDACJE są najlepszą formą pozyskiwania nowych klientów, co potwierdzają właściciele firm. SZTUKA NETWORKINGU to biznes przez rekomendacje, a profesjonalny networking rządzi się określonymi zasadami.

Prawdziwy networking nigdy się nie kończy. Jest procesem, który potrzebuje kilku esencjonalnych składników: systematyczności, czasu, zaufania i wzajemności, które pielęgnować trzeba nieustannie.

Dawaj i otrzymuj – to kluczowe credo networkingu. Dajesz rekomendacje i w zamian otrzymujesz rekomendacje. Pomagasz innym, inni pomogą Tobie. Zasada jest prosta: DAJESZ – DOSTAJESZ.

Networking to inwestycja w czas, która się opłaca, bo dobrzy i zaufani „biznesowi znajomi” to większy dostęp do wiedzy, umiejętności, kontaktów i zasobów, których sami nie posiadamy.

Nie traktuj członków grupy jako potencjalnych klientów, bo jeśli nawet grupa ma 50 członków, to masz tylko potencjalnie 50 nowych klientów. Potraktuj ich jak swoich handlowców, bo wówczas możesz mieć kilka tysięcy potencjalnych klientów.

Jak działa NETWORKING w naszym klubie?
Dostarczamy naszym członkom gotowe rozwiązania w zakresie networkingu, udostępniając nowoczesną platformę internetową, za pośrednictwem której mogą nawiązywać kontakty z właścicielami firm z różnych branż i różnych stron świata oraz rekomendować innym, sprawdzone i godne polecenia firmy.
  • Organizujemy systematyczne spotkania w wybranych wyjątkowych miejscach, których właścicielami są nasi członkowie, gdzie możesz osobiście poznać ciekawe osoby, otrzymać i dać rekomendacje, by poszerzyć zasoby prowadzące do pozyskania potencjalnych klientów.
  • Uczymy naszych członków, jak przyciągnąć i zdobyć więcej nowych klientów poprzez ustne rekomendacje przy użyciu unikalnego systemu referencji, który jest sprawdzoną i działającą metodą generowania ciągłego przepływu nowych klientów oraz potwierdza niezawodną jakość i skuteczność dla twojego biznesu.
  • Networking oferowany przez nasz klub, to jak posiadanie własnego bezpłatnego zespołu marketingu pracującego zawsze dla ciebie. Twoi koledzy, członkowie klubu rekomendują twoją firmę innym, ponieważ wiedzą, że ty robisz dla nich to samo.
  • Spotykamy się co tydzień rano online lub w wybranych miejscach w określonych grupach. Podczas spotkania, każdy ma 30 sekund na prezentację swojej oferty (usług lub produktów). Każdy członek otrzyma praktyczne porady jak skutecznie się zaprezentować. Relacje budujemy w oparciu o zaufanie. Jeśli ktoś cię poleci, to tylko dlatego, że ci ufa i wie, że dostarczysz usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli stracisz to zaufanie, nie otrzymasz więcej rekomendacji.
  • Grupa networkingowa jest gwarancją nie tylko, kiedy sprzedajemy, ale także kiedy kupujemy usługi. Na każde spotkanie członkowie zapraszają gości. Dzięki temu każde spotkanie jest inne, co rozszerza kontakty i zasięg potencjalnych klientów staje się jeszcze większy. W każdej grupie jest tylko jedna firma w danej branży i członkowie grupy będą polecać tylko ciebie. Budowanie relacji, a nawet zawieranie przyjaźni daje wiele satysfakcji, poniewaz interesy chcemy robić z ludźmi, których lubimy i którym ufamy.