O nas

Czym jest PREMIER International Business Club?
PREMIER International Business Club jest polską organizacją z siedzibą w Wielkiej Brytanii, stworzoną dla ambitnych, odpowiedzialnych i przedsiębiorczych osób działających w Polsce oraz za granicą. Gromadząc sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie, wieloletnie kontakty biznesowe z uznanymi i odnoszącymi sukcesy polskimi przedsiębiorcami, mentorami, autorami oraz trenerami, została stworzona unikalna w skali światowej organizacja, której celem jest zbudowanie silnej polskiej społeczności biznesowej na świecie.
  • MENTORING – Oferujemy wsparcie od najlepszych mentorów z Polski i z całego świata, mówiących po polsku z doświadczeniem w prowadzeniu firmy.
  • NETWORKING – Udostępniamy narzędzia do nawiązywania kontaktów na całym świecie. Organizujemy kilkadziesiąt cotygodniowych spotkań networkingowych w Europie oraz USA.
  • MARKA – Pomagamy naszym członkom zbudować kapitał silnej marki osobistej oraz biznesowej.
  • WIEDZA – Dajemy dostęp do najlepszych wydarzeń, szkoleń, konferencji, seminariów stacjonarnych organizowanych na całym świecie oraz webinariów, oferowanych bezpłatnie lub ze specjalną zniżką dla naszych członków.
  • PROMOCJA – Promujemy naszych członków wśród biznesowej społeczności na świecie. Dajemy ekskluzywny dostęp do specjalnych zniżek na usługi i produkty oferowane przez członków.
Kim jesteśmy?
PREMIER International Business Club to organizacja założona przez Polkę, Kingę Langley – przedsiębiorcę, stratega biznesowego, filantropa, która wyemigrowała z Polski w 2006 r. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie od lat jest zaangażowana w pomoc polskim przedsiębiorcom działającym za granicą. Kinga nawiązała współpracę ze wspaniałymi Polkami z różnych stron świata, które razem prowadzą Ambasadę Kobiet Biznesu. Wykorzystując potencjały wszystkich organizacji, podejmują wspólne działania do promocji polskiego biznesu na arenie międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem kobiet w biznesie. Poprzez swoje projekty rozwijają kontakty, budują relacje biznesowe, propagują profesjonalny networking oraz dzielą się swoją wiedzą z innymi osobami chcącymi wejść do świata biznesu.
Podczas wielu podróży po Stanach Zjednoczonych oraz Europie, spotykałam wspaniałych i kreatywnych Polaków, często mówiących o zorganizowanych diasporach w poszczególnych narodach, posiadających sprawdzone systemy, które umożliwiają szybkie nawiązywanie kontaktów, poszukiwanie partnerów i osiąganie rewelacyjnych wyników biznesowych. Zainspirowana rozmowami i przyglądając się działaniom realizowanym, od kilkudziesięciu lat, przez Amerykanów, Chińczyków czy Hindusów, zdecydowałam się otworzyć międzynarodowy klub biznesu dla Polaków mieszkających w kraju oraz tych rozsianych po całym świecie. Klub, którego działalność w pełni pozwoli realizować niewykorzystany potencjał jednego z najbardziej przedsiębiorczych narodów świata, jakim właśnie jesteśmy. Organizacja ta została stworzona dla odpowiedzialnych, ambitnych, wyjątkowych i przedsiębiorczych Polaków, którzy przez ostatnie 13 lat, w samej tylko Wielkiej Brytanii, zarejestrowali 30 tysięcy spółek i 70 tysięcy firm jednoosobowych. Wiele z tych osób osiągnęło znaczące pozycje zawodowe i mają olbrzymi dorobek biznesowy, ale nie mają oferty, jak te zasoby mogliby wykorzystać, ponieważ dotychczas nie było niezależnej organizacji, zapewniającej takie działania, które z sukcesem realizują przedsiębiorcy wiodących gospodarek na świecie. Dlatego też PREMIER International Business Club jest odpowiedzią na niezrealizowane potrzeby polskich przedsiębiorców. W naszej organizacji zostały zaadaptowane najlepsze światowe rozwiązania dla biznesu, aby każdy przedsiębiorczy Polak mógł wsiąść do windy zwanej SUKCES, cieszyć się w pełni swoim życiem i realizować z miłością swoje pasje.– Kinga Langley Fundator PREMIER International Business Club
Kingafoto

Kinga Langley
Floryda, USA

Bea Bartlay

Bea Bartlay
Wielka Brytania

Teresa Garvin

Teresa Garvin
Chicago, USA

Honorata Pierwola

Honorata Pierwoła
Nowy Jork, USA

Dora Fryda

Dora Fyda
Światowe Imperium
Kobiety Spełnionej
Niemcy

Ala

Alicja Halter
Kobiety Sukcesu
Szwajcaria

Ania Ruszel

Anna Ruszel
Polish Professionals
Forum
Szkocja

malgosia

Małgorzata Ptaszyńska
Chicago, USA