O nas

Czym jest PREMIER International Business Club?
PREMIER International Business Club jest polską organizacją z siedzibą w Wielkiej Brytanii, stworzoną dla ambitnych, odpowiedzialnych i przedsiębiorczych osób działających w Polsce oraz za granicą. Gromadząc sprawdzone rozwiązania, nowoczesne technologie, wieloletnie kontakty biznesowe z uznanymi i odnoszącymi sukcesy polskimi przedsiębiorcami, mentorami, autorami oraz trenerami, została stworzona unikalna w skali światowej organizacja, której celem jest zbudowanie silnej polskiej społeczności biznesowej na świecie.
  • MENTORING – Oferujemy wsparcie od najlepszych mentorów z Polski i z całego świata, mówiących po polsku z doświadczeniem w prowadzeniu firmy.
  • NETWORKING – Udostępniamy narzędzia do nawiązywania kontaktów na całym świecie. Organizujemy kilkadziesiąt cotygodniowych spotkań networkingowych w Europie oraz USA.
  • MARKA – Pomagamy naszym członkom zbudować kapitał silnej marki osobistej oraz biznesowej.
  • WIEDZA – Dajemy dostęp do najlepszych wydarzeń, szkoleń, konferencji, seminariów stacjonarnych organizowanych na całym świecie oraz webinariów, oferowanych bezpłatnie lub ze specjalną zniżką dla naszych członków.
  • PROMOCJA – Promujemy naszych członków wśród biznesowej społeczności na świecie. Dajemy ekskluzywny dostęp do specjalnych zniżek na usługi i produkty oferowane przez członków.
Kim jesteśmy?
PREMIER International Business Club to organizacja założona przez Polkę, Kingę Langley – przedsiębiorcę, stratega biznesowego, filantropa, która wyjechała do Szkocji w 2006 r., dzieląca swój dom pomiędzy Wyspami Brytyjskimi, Polską oraz Stanami Zjednoczonymi, będąca od lat zaangażowana w pomoc polskim przedsiębiorcom działającym za granicą. W styczniu 2017 roku nawiązała współpracę z Urszulą Ciołeszyńską, fundatorem Międzynarodowej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, której Kinga Langley jest Ambasadorem od 2014 roku i wykorzystując unikalny potencjał obu organizacji, obie panie podjęły wspólnie działania do rozwijania kontaktów, budowania relacji biznesowych, propagując jednocześnie profesjonalny networking, kapitał marek polskich, mentoring w biznesie oraz system współpracy mentorów i mentee.
Podczas wielu podróży po Stanach Zjednoczonych oraz Europie, spotykałam wspaniałych i kreatywnych Polaków, często mówiących o zorganizowanych diasporach w poszczególnych narodach, posiadających sprawdzone systemy, które umożliwiają szybkie nawiązywanie kontaktów, poszukiwanie partnerów i osiąganie rewelacyjnych wyników biznesowych. Zainspirowana rozmowami i przyglądając się działaniom realizowanym, od kilkudziesięciu lat, przez Amerykanów, Chińczyków czy Hindusów, zdecydowałam się otworzyć międzynarodowy klub biznesu dla Polaków mieszkających w kraju oraz tych rozsianych po całym świecie. Klub, którego działalność w pełni pozwoli realizować niewykorzystany potencjał jednego z najbardziej przedsiębiorczych narodów świata, jakim właśnie jesteśmy. Organizacja ta została stworzona dla odpowiedzialnych, ambitnych, wyjątkowych i przedsiębiorczych Polaków, którzy przez ostatnie 13 lat, w samej tylko Wielkiej Brytanii, zarejestrowali 30 tysięcy spółek i 70 tysięcy firm jednoosobowych. Wiele z tych osób osiągnęło znaczące pozycje zawodowe i mają olbrzymi dorobek biznesowy, ale nie mają oferty, jak te zasoby mogliby wykorzystać, ponieważ dotychczas nie było niezależnej organizacji, zapewniającej takie działania, które z sukcesem realizują przedsiębiorcy wiodących gospodarek na świecie. Dlatego też PREMIER International Business Club jest odpowiedzią na niezrealizowane potrzeby polskich przedsiębiorców. W naszej organizacji zostały zaadaptowane najlepsze światowe rozwiązania dla biznesu, aby każdy przedsiębiorczy Polak mógł wsiąść do windy zwanej SUKCES, cieszyć się w pełni swoim życiem i realizować z miłością swoje pasje.– Kinga Langley Fundator PREMIER International Business Club

Kinga Langley
Fundator & Prezes
PREMIER
International Business Club

Urszula Cioleszyńska
Fundator & Prezes
Międzynarodowej Sieci
Ambasadorów
Przedsiębiorczości Kobiet

Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet (MSAPK) skupia kobiety, które odnoszą sukcesy prowadząc swoje firmy i angażują się w pozabiznesową działalność społeczną. Nasze Ambasadorki są inspiracją i wzorem dla innych osób chcących rozwijać własną firmę lub dopiero planują swoją karierę zawodową polegającą na prowadzeniu własnej firmy.