Biznesowe inspiracje Polek na świecie – 9 listopada 2018 Teatr Kamienica Warszawa

Biznesowe inspiracje Polek na świecie – 9 listopada 2018 Teatr Kamienica Warszawa

Barbara Kaczmarowska-Hamilton, Foto: Stefan Lubomirski

PREMIER International Business Club zaprasza na wydarzenie pełne biznesowych inspiracji, jakiego jeszcze w Polsce nie było! W piątek 9 listopada 2018 na scenie Teatru Kamienica w Warszawie stanie 20 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu, które specjalnie na tę okazję przyjadą z 15 krajów świata, by uczyć Polaków sukcesu oraz celebrować premierę wspólnie napisanej książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Książka ta jest unikalnym w skali światowej zbiorem dwudziestu, nigdzie wcześniej niepublikowanych wzruszających historii, zarówno życiowych, jak i biznesowych, popartych cennymi radami, wypracowanymi na przestrzeni lat przez Polki, prowadzące swe biznesy za granicą.

Zachwytu nad pierwszym wydaniem książki nie kryła Wiceminister Rozwoju oraz Pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Pani Angelika Możdżanowska, która powiedziała – „Wasza niezwykła energia i opisane historie życiowe mogą być inspiracją dla wielu kobiet. To co robią Polki w kraju i na świecie oraz jak dzielą się doświadczeniem i wiedzą, może zmienić sposób myślenia kobiet, wspierających ich mężczyzn oraz całego pokolenia. Ta książka to prawdziwa biblia przedsiębiorczości, która powinna być obowiązkowym podręcznikiem na wszystkich kierunkach zarządzania”.

Przedmowę do II edycji książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” napisała znana polska aktorka filmowa i teatralna Ewa Błaszczyk, która w 2012 roku założyła fundację „Akogo?” działającą na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. W 2013 r. Pani Ewa otworzyła klinikę BUDZIK, jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci w śpiączce.

dr Gabriela Mercik, Foto: Judy Totton

Wśród autorek książki znajdziemy między innymi światowej sławy portrecistkę Barbarę Kaczmarowską-Hamilton, której pozowali Papież Jan Paweł II, Królowa Matka czy Książe Kentu, dr Gabrielę Mercik – laureatkę nagrody Ladies Forward – dedykowanej kobietom zmieniającym biznes w Londynie. W prestiżowym przewodniku o najlepszych klinikach Londynu – Plastic Surgery and Cosmetic Guide of Great Britain 2018 – jej placówka, mieszcząca się przy sławnej Harley Street, jest wymieniona jako wiodąca w zakresie medycyny estetycznej. Stany Zjednoczone reprezentować będą: Iwona Podolak i dr Łucja Mirowska-Kopeć zarządzająca instytucją, której budżet wynosi ponad 6 milionów dolarów rocznie. Autorki książki przyjadą również ze Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, Danii, Włoch oraz Wielkiej Brytanii.

Podczas kongresu „Biznesowe inspiracje – 50 sposobów na biznes i pieniądze” dwadzieścia przedsiębiorczych Polek z 15 krajów przedstawi uczestnikom praktyczne pomysły na biznes do natychmiastowego wykorzystania w Polsce. Następnie rozpocznie się wielkie show motywacyjne w wykonaniu międzynarodowych trenerów biznesu i rozwoju osobistego, którzy przyjadą z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. Na scenie zobaczymy wulkany energii Bea Bartlay, dr Shirin Mansouri, Martę Krasnodębską  i Alexa Rosemana współpracującego ze światowej sławy mówcą i strategiem biznesowym Tony Robbinsem.

Program kongresu skierowany jest do przedstawicieli małego i sredniego biznesu oraz osób, które chciałyby rozpocząć swój biznes i szukają inspiracji oraz odpowiednich narzędzi do działań biznesowych. Wszystkie wydarzenia zostały przygotowane z wielkim rozmachem, by dać uczestnikom w pełni poczuć przedsmak prawdziwego splendoru, jakim cieszą się ludzie sukcesu.

Wieczorem zaś w salach restauracyjnych Teatru Kamienica odbędzie się wielka gala biznesu EXCLUSIVE RED CARPET EVENT.  Na gości będzie czekać bankiet z pysznościami autorskiej kuchni teatru, międzynarodowy networking, pokaz mody Michała Starosta, Salsa Cubana w wykonaniu Osmiel Caspedes z Kuby oraz mnóstwo emocji, fleszy i sławy.

Inicjatorką projektu, wydawcą książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie” oraz organizatorem wydarzeń planowanych w listopadzie w Polsce jest Kinga Langley, założycielka i prezes PREMIER International Business Club z siedzibą w Wielkiej Brytanii, dziennikarka, wydawca, filantrop, pomysłodawczyni międzynarodowego projektu łączenia przedsiębiorczych Polek na emigracji i inspirowania kobiet oraz młodych ludzi do rozpoczęcia własnego biznesu. Przez 11 lat mieszkała w Szkocji, w roku 2017 zamieszkała na stale na Florydzie, gdzie wraz z mężem prowadzą galerię sztuki Portrait Gallery promując artystów w USA oraz angażują się w akcję pomocy potrzebującym.

Więcej informacji na temat programu wydarzeń znajduje się na stronie www.premieribc.org/kongres2018