BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie – Plebiscyt 2018

BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie – Plebiscyt 2018

PREMIER International Business Club oraz Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet zapraszają przedsiębiorcze Polki i Polaków z całego świata, którzy odnieśli sukcesy w różnych branżach, do wspólnego napisania kolejnych, wyjątkowych książek z serii wydawniczej “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie”. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „100 przedsiębiorczych Polek na świecie na 100-lecie niepodległości Polski”.

Jeśli znasz osobę, która prowadzi biznes w dowolnym kraju, podziwiasz ją i uważasz, że powinna podzielić się swoją inspirującą historią z innymi, zgłoś ją do nowej edycji światowego konkursu “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie”.

Książki te będą unikalnym zbiorem niepublikowanych nigdzie dotąd życiowych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości, którymi podzielą się z czytelnikami wybitne Polki i Polacy – ludzie biznesu z całego świata. Po spektakularnym sukcesie pierwszej publikacji, której premiera odbyła się 17 listopada 2017 r. w Warszawie oraz w Nowym Jorku, kontynuujemy nasze prace nad promocją przedsiębiorczości, dobrych wzorców i praktyk, którymi dzielą się przedsiębiorcze kobiety i mężczyźni na całym świecie.

Poszukujemy inspirujących współautorów (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), którzy odnoszą sukcesy w swoich własnych firmach oraz angażują się w projekty społeczne lub działania charytatywne, nie zapominając o niesieniu pomocy innym.

Wśród zgłoszeń i rekomendacji Kapituła Plebiscytu wybierze po 20 wyjątkowych pań i 20 panów do każdej edycji, których zaprosimy do wspólnego napisania następujacych książek:

  • “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” – POLSKA
  • “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” – EUROPA
  • “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” – AMERYKA PÓŁNOCNA
  • “Biznesowe inspiracje Polaków na świecie” – Cały Świat

Premiera książek odbędzie się podczas Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet w dniu 19 listopada 2018 r. w Warszawie oraz w Nowym Jorku w siedzibie ONZ.

Jeśli znasz osoby odnoszące sukcesy za granicą lub w Polsce, uważasz, że ich biznesowa historia inspiruje, uczy, motywuje, pokazuje jak radzić sobie z przeciwnościami losu i odnieść sukces, to zgłoś do nas kandydaturę tej osoby wypełniając poniższy formularz.