Chcą uczyć Polaków sukcesu

Chcą uczyć Polaków sukcesu

PREMIER International Business Club zapraszają na EXCLUSIVE RED CARPET EVENT wydarzenie, jakiego jeszcze w Polsce nie było. W piątek 9 listopada 2018 na scenie Teatru Kamienica w Warszawie stanie 20 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu, które specjalnie na tę okazję przyjadą z 15 krajów świata, by wspólnie  świętować premierę książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Książka ta jest unikalnym w skali światowej zbiorem dwudziestu, nigdzie wcześniej niepublikowanych wzruszających historii, zarówno życiowych jak i biznesowych, popartych cennymi radami, wypracowanymi na przestrzeni lat przez Polki, prowadzące swe biznesy za granicą.

Zachwytu nad pierwszym wydaniem książki nie kryła Wiceminister Rozwoju oraz Pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Pani Angelika Możdżanowska, która powiedziała – „Wasza niezwykła energia i opisane historie życiowe mogą być inspiracją dla wielu kobiet. To co robią Polki w kraju i na świecie oraz jak dzielą się doświadczeniem i wiedzą, może zmienić sposób myślenia kobiet, wspierających ich mężczyzn oraz całego pokolenia. Ta książka to prawdziwa biblia przedsiębiorczości, która powinna być obowiązkowym podręcznikiem na wszystkich kierunkach zarządzania”.

Przedmowę do II edycji książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” napisała pełna inspiracji, znana polska aktorka filmowa i teatralna Ewa Błaszczyk, która w 2012 roku założyła fundację „Akogo?” działającą na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. W 2013 r. Pani Ewa otworzyła klinikę BUDZIK, jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci w śpiączce.

Po PREMIERZE książki rozpocznie się wielkie Inspirational Show THE RIGHT MIND SET w wykonaniu międzynarodowych trenerów biznesu i rozwoju osobistego, którzy na zaproszenie Ambasady Kobiet Biznesu i PREMIER IBC przyjadą specjalnie z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Na scenie zobaczymy wulkany energii Beatrice Bartlay, dr Shirin Mansouri oraz Alexa Rosemana współpracującego ze światowej sławy mówcą i strategiem biznesowym Tony Robbinsem.

Program kongresu skierowany jest do osób, które chciałyby rozpocząć swój biznes lub go prowadzą i szukają inspiracji oraz odpowiednich narzędzi do działań biznesowych. Wszystkie wydarzenia zostały przygotowane z wielkim rozmachem, by dać uczestnikom w pełni poczuć przedsmak prawdziwego splendoru, jakim cieszą się ludzie sukcesu.

Wieczorem zaś w salach restauracyjnych Teatru Kamienica odbędzie się WIELKA GALA BIZNESU.  Na gości będzie czekać – bankiet z pysznościami autorskiej kuchni teatru, międzynarodowy networking, Salsa Cubana w wykonaniu Osmiel Caspedes z Kuby oraz jeszcze więcej emocji, fleszy i sławy.

Całodniowe wydarzenie poprowadzą Kinga Langley z Florydy oraz wspaniały mówca i autor bestsellera Mateusz Mrozowski.

Więcej informacji na temat programu wydarzeń oraz rezerwacji biletów znajduje się na stronie www.premieribc.org/kongres2018