UROCZYSTA DINNER GALA “BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE”

UROCZYSTA DINNER GALA “BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE”

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017Termin: piątek 17 listopada 2017 r. godz. 1900 – 2300Miejsce: Warszawa, ul. Królewska 11 – Hotel Sofitel Warsaw Victoriahttps://www.facebook.com/events/171197113450982/

Opublikowany przez Polska Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet na 21 września 2017

Gala Przedsiębiorczości Kobiet 2017
Termin: piątek 17 listopada 2017 r. godz. 1900 – 2300
Miejsce: Hotel Sofitel Victoria, Warszawa

Zapraszamy do wspólnej celebracji Women’s Entrepreneurship Day (WED) Polska, mającym na celu edukację na świecie i wzmocnienie znaczenia pozycji kobiet w biznesie, którego wielki finał odbędzie się 17 listopada 2017 roku w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

W programie:

18.30 Powitalna lampka szampana
19.00 Uroczyste otwarcie Gali Przedsiębiorczości Kobiet | Przemówienia gości specjalnych | Premiera książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” | Wręczenie statuetek “Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017” | Występy artystyczne i pokaz mody| Kolacja serwowana do stołów (przystawka i danie główne, napoje i alkohole – stoliki 10-osobowe)
21.00 Bankiet (desery, kawa, herbata, alkohole w formie bufetu)
23.00 Zakończenie

Patronat honorowy nad Galą Przedsiębiorczości Kobiet objęłaMałżonka Prezydenta RP, Pani Agata Kornhauser-Duda

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystej wieczornej Gali, w czasie której będziemy promować naszą nową książkę “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” napisaną przez 20 Polek, które odniosły sukcesy w biznesie w różnych krajach. Książka “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” jest unikalnym zbiorem niepublikowanymi nigdzie dotąd życiowych, niepowtarzalnych, inspirujących lekcji przedsiębiorczości. Publikacja zostanie wydana w dwóch językach, a wersja w języku angielskim pod tytułem “Business Inspirations of Polish Women in the World” będzie promowana w tym dniu w Nowym Jorku.

Warto dodać, że książka wydana w tym roku zainauguruje serię książek “Biznesowe Inspiracje Polek i Polaków na świecie” wydawanych co roku. W czasie Gali uhonorujemy również  prestiżową statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet 2017 wybitne, przedsiębiorcze kobiety, które odnosząc sukcesy, zarówno w pracy zawodowej, jak i w działalności społecznej, są wzorem oraz inspiracją dla innych, co wpisuje się w nasze motto “Potrafisz osiągać sukcesy – bądź wzorem dla innych”. Pragniemy podkreślić, że z dumą promujemy przedsiębiorcze kobiety, nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej.

Data Gali nie jest przypadkowa – 17 listopada 2017 to Dzień Przedsiębiorczości Kobiet (Women’s Entrepreneurship Day), w którym na całym świecie odbywają się różne wydarzenia celebrujące kobiety przedsiębiorcze, a główne wydarzenia odbywają się w siedzibie ONZ w Nowym Jorku.

UWAGA: Wstęp na Galę wyłącznie dla posiadaczy imiennych zaproszeń.
Zaproszenia na Galę są dostępne w cenie 400 złotych od osoby – liczba biletów w sprzedaży jest ograniczona.

W przypadku rezerwacji całego stolika dla 10 osób, zamawiający otrzyma 1 dodatkowe miejsce gratis.

​W celu rezerwacji miejsc, prosimy o przesłanie listy nazwisk swoich gości na adres e-mail ambas@ambas.org
oraz dokonanie wpłaty na konto organizacji:
Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet
ING Bank Śląski nr 65 1050 1504 1000 0090 3097 8457

W czasie Gali wspieramy cel charytatywny
Fundacji Zdrowe Społeczeństwo – Program Weryfikowania Grupy Krwi GruK