Monika Jakiela, DMA Servizi, Włochy

Monika Jakiela, DMA Servizi, Włochy

Tuż przed Nowym Rokiem zadaliśmy niecodzienne pytania, które skierowaliśmy do kobiet sukcesu prowadzących swe biznesy w różnych krajach na świecie. Mamy nadzieję, że zainspirują Was do działania i realizacji swoich marzeń w 2020 roku.

Jako pierwszą z pań prezentujemy reprezentantkę Włoch, Monikę Jakiela.

Monika Jakiela, DMA Servizi

  1. Moim największym osiągnięciem jest życie w pełnej świadomości, ponieważ jest kluczem do szczęścia.
  2. Aby osiągnąć sukces należy robić to, co się robi z pasją, być zdeterminowanym, podążać za swoją intuicją, zawsze być gotowym na rozwiązanie problemów; przełożyć swoje marzenia na konkretny plan, nie tylko biznesowy, ale przede wszystkim życiowy, a następnie działać, traktując obrane cele jako kompas.
  3. Porażka, o której nie lubię rozmawiać to moje słabości i niepowodzenia.
  4. Decyzja, której żałuję? Żadna.
  5. W życiu cenię sobie najbardziej miłość i zdrowie.
  6. Książka, która wpłynęła na moje życie to „Biznesowe inspiracje Polek na świecie 2018”, gdyż jest to pierwsza książka, której jestem bohaterką i współautorką. Dzięki tej publikacji mogłam zachować w pamięci moje największe dzieło, które przyciągało miliny osób do wspólnego działania korzystnego dla wszystkich.
  7. 100 milionów dolarów, które muszę wydać w 30 dni, przeznaczyłabym na inwestycję, która pozwoliłaby mi zarobić drugie 100 milionów w 30 dni, w ten sposób mogłabym pomóc większej liczbie osób.
  8. Postać z bajek Disneya, która do mnie najbardziej pasuje to Elsa z filmu „Frozen”.
  9. Moje szalone marzenie, które czeka wciąż na spełnienie to tak naprawdę każdy dzień jest spełnieniem mojego szalonego życia.

**************************

Monika Jakieła WŁOCHY, DMA Servizi  – Założycielka i główny manager firmy Developing Mobility Agency – DMA Servizi we Włoszech. Celem strategicznym firmy jest promocja handlu i inwestycji oraz wspieranie przedsiębiorców w rozwijaniu działalności na międzynarodowych rynkach. Liderka w zakresie innowacyjnych rozwiązań i promocji bezpieczeństwa drogowego. Koordynatorka wielu nagradzanych międzynarodowych projektów, m.in. programu Ambasadorowie Bezpieczeństwa Drogowego, wyróżnionego certyfikatem EPSA w 2013 r. Przedstawicielka ośrodków doskonalenia techniki jazdy poza granicami Włoch. Finalistka konkursu na Zagranicznego Przedsiębiorcę Roku we Włoszech MoneyGram Award. Specjalizuje się w promocji turystyki biznesowej dla klientów premium.  Reprezentuje Fundację Polonia Gospodarcza Świata jako prokurent generalny zarządu na region polsko-włoski.
www.dmaservizi.com