Patronat Klubu Integracji Europejskiej i Magazynu Przedsiębiorcy EU

Patronat Klubu Integracji Europejskiej i Magazynu Przedsiębiorcy EU

Mamy wielką przyjemność potwierdzić, iż patronat nad premierą książki, kongresem oraz galą “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, która odbędzie się 9 listoopada w Teatrze Kamienica w Warszawie, objął Klub Integracji Europejskiej oraz magazyn Przedsiebiorcy EU.

Bardzo serdecznie dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z działalnością klubu oraz lektury wspaniałego kwartalnika Przedsiębiorcy.eu na stonach www.przedsiebiorcy.eu oraz www.kie.biz.pl

 

 

 

 

Pomysłodawczynią i założycielką Klubu Integracji Europejskiej – prestiżowego klubu biznesu, zrzeszającego ponad dwieście firm z całej Polski jest Barbara Jończyk, która jest zaangażowana w wiele przedsięwzięć mających na celu promocję przedsiębiorczości, a także idei społecznej odpowiedzialności biznesu. Organizatorka biznesowych spotkań dla przedsiębiorców m.in.: „porannej kawy z ekspertem”, „warszawskich kolacji biznesowych” oraz kojarzeń ofert gospodarczych przedsiębiorców. Od wielu lat zaangażowana w promocję polskiej kultury i sztuki. Założycielka Akademii Dobrego Stylu, w ramach której organizuje modowe Gale i przyznaje nagrodę „Gracje” wybitnym postaciom życia publicznego za ich ponadczasowy styl. W ramach Akademii Kultury i Sztuki organizuje liczne wernisaże promując polskich artystów. Inicjatorka nagrody  „Ambasador Kultury i Sztuki” dla osób i instytucji wspierających polską kulturę oraz nagród wyróżniających działalność przedsiębiorców tj.: „Lider przedsiębiorczości”, „Ambasador Przedsiębiorczości”, „Bizon biznesu”. Twórczyni projektu promującego polskie obiekty turystyczne „Perły EuroTurystyki”.

Od siedmiu lat organizatorka Ogólnopolskiej Letniej Gali Przedsiębiorców, imprezy skupiającej ponad 1500 przedsiębiorców z rodzinami. Jest to największa tego typu impreza w Polsce.

Zaangażowana jest we wspieranie i propagowanie wśród przedsiębiorców takich przedsięwzięć jak program ,,Przedsiębiorstwo Fair Play” Krajowej Izby Gospodarczej, „Laur Innowacyjności” Naczelnej Organizacji Technicznej czy konkursu „Teraz Polska”. Zasiada w kapitule i jest partnerem konkursu „Wiktoria Znak Jakości  Przedsiębiorców” organizowanego przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców. Jest partnerem akcji rekomendującej stołeczną gastronomię ,,Warszawa od kuchni”. Zasiada również w kapitule programu edukacyjno-charytatywnego „Debiutantki”,
w ramach którego organizowany jest doroczny Bal Debiutantek w Pałacu w Wilanowie.
Od początku zwolenniczka integracji europejskiej, w której widzi wielką historyczną szansę dla Polski, nie tylko w sferze gospodarczej.