Poznaj inspirujące postacie w polskim biznesie działające w Wielkiej Brytanii

Poznaj inspirujące postacie w polskim biznesie działające w Wielkiej Brytanii

PREMIER International Business Club ogłasza I edycję konkursu BusinessMan oraz BusinessWoman Roku 2017 w Wielkiej Brytanii, którego celem jest nagrodzenie i wyróżnienie członków naszego klubu odnoszacych sukcesy w sferze biznesowej na Wyspach Brytyjskich. Dzięki konkursowi otwieramy przed uczestnikami możliwości rozwoju, pozyskania nowych partnerów biznesowych, inwestorów oraz budowania sieci kontaktów niezbędnych do umacniania swojej pozycji zawodowej.

Przez 11 miesięcy w roku (styczeń – listopad 2017) będziemy prezentować sylwetki polskich biznesów, na których internauci będą oddawać swoje głosy. Na koniec każdego miesiąca ogłosimy nazwisko jednej osoby, która otrzyma tytuł INSPIRACJA W BIZNESIE.

Następnie 30 pierwszych osób z największą liczba głosów zdobytych przez okres 11 miesięcy przejdzie do drugiego etapu konkursu, którego głosowanie rozpocznie się 1 grudnia i potrwa do 31 grudnia 2017, podczas którego zostanie wyłonionych dwóch zwycięzców (jedna Pani i jeden Pan) nagrodzonych tytułem BUSINESSMAN i BUSINESSWOMAN ROKU 2017.

Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali, której finał odbędzię się w styczniu 2018 roku w Edynburgu.

Zwycięzce miesiąca stycznia ogłosimy w dniu 30.01.2017.
Dowiedz się więcej na temat nominowanych osób – Czytaj TUTAJ

GŁOSOWAĆ MOŻNA CODZIENNIE AŻ DO 30 STYCZNIA 2017.

INSPIRACJA W BIZNESIE – styczeń 2017