Promocja książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” w Miami

Promocja książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” w Miami

“Biznesowe inspiracje Polek na świecie” to wyjątkowa publikacja napisana wspólnie przez 20 Polek, kobiet sukcesu prowadzących swoje biznesy w różnych krajach na całym świecie.

11 lutego 2018 w Roc Eden Hotel w Miami odbyła się promocja książki z udziałem dwóch współautorek: dr Marii Rozalii Ogonowskiej-Wiśniewskiej z Zambii i Teresy Garvin z Chicago oraz Kingi Langley, pomysłodawczyni i współtwórczyni książki.

ZOSTAŃ AUTORKĄ KOLEJNEJ EDYCJI KSIĄŻKI 2018

PREMIER International Business Club oraz Międzynarodowa Sieć Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet zapraszają przedsiębiorcze Polki i Polaków z całego świata, którzy odnieśli sukcesy w różnych branżach, do wspólnego napisania kolejnych, wyjątkowych książek z serii wydawniczej “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie”. Tegoroczna edycja organizowana jest pod hasłem „100 przedsiębiorczych Polek na świecie na 100-lecie niepodległości Polski”.

Jeśli znasz osobę, która prowadzi biznes w dowolnym kraju, podziwiasz ją i uważasz, że powinna podzielić się swoją inspirującą historią z innymi, zgłoś ją do nowej edycji światowego konkursu “BIZNESOWE INSPIRACJE Polek i Polaków na świecie”.