THE RIGHT MIND SET – KONGRES BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE – 9 listopada 2018

THE RIGHT MIND SET – KONGRES BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE – 9 listopada 2018

9 listopada 2018 w Warszawie, po raz pierwszy w Polsce, na scenie staną razem międzynarodowi trenerzy biznesu i rozwoju osobistego: Beatrcie Bartlay, Alex Roseman oraz dr Shirin Mansouri – praktycy biznesu, współpracujący blisko ze światowej sławy trenerami, takimi jak Tony Robbins i Blair Singer, którzy poprowadzą całodniowe szkolenie >>THE RIGHT MIND SET<< podczas odbywającego się w Warszawie Międzynarodowego Kongresu Przedsiębiorczości “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Na scenie zobaczymy również 20 Polek, kobiet sukcesu z całego świata prowadzących swoje biznesy za granicą. Te wyjątkowe kobiety wspólnie napisały książkę “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”, w której inspirują, pokazują jak radziły sobie z niepowodzeniami i dają kilkadziesiąt, nigdzie dotąd nie publikowaych, praktycznych wskazówek, dzięki którym odniosły spektakularne sukcesy.

 

Weź udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, zdobądź nieocenioną wiedzę od międzynarodowych trenerów oraz poznaj osobiście Autorki tej wspaniałej publikacji. 

Zastanawiasz się jak dostać w prezencie książkę "Biznesowe inspiracje Polek na świecie". Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce podczas KONGRESU lub/i WIELKIEJ GALI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, która odbędzie się 9 listopada 2018 w Warszawie.

Wiedza ta warta jest tysiące dolarów! *** Nie czekaj! **** Liczba miejsc jest ściśle ograniczona!

Program:

09.00 – 10.00 Rejestracja, networking i poranna kawa
10.00 – 11.30 Otwarcie Kongresu, Prezentacja 20 Autorek książki “Biznesowe Inspiracje Polek na świecie” z całego świata, które opowiedzą swoje niesamowite, nigdzie wcześniej niepublikowane, pełne inspiracji historie.

11.30 – 12.00 Przerwa kawowa

12.00 – 13.30 Beatrice Bartlay (Wielka Brytania) – “Liberty Kobiety w Karierze” – Jak skutecznie godzić społeczne role kobiety oraz żyć w zgodzie z własnymi wartościami i na własnych warunkach. Beatrice w charakterystczny dla niej, żywiołowy sposób poprowadzi  szkolenie, podczas którego nauczysz się, jak żyć w zgodzie z własnymi wartościami i na własnych warunkach oraz pokonasz wewnętrzne JA, które często mówi – nie dasz rady.

13.30 – 14.15 Przerwa na lunch

14.15 – 15.45 Dr Shirin Mansouri (Germany) – “Discover Your Inner Beauty” – Jak odkrycie i zaakceptowanie samego siebie wpływa na budowanie pozytywnych relacji w życiu osobistym i w biznesie. Po wulkanie energii na scenę wejdzie Dr Shirin Mansouri, anioł spokoju i wewnętrzynej harmonii. Dr Shirin zabierze nas w daleką podróż od dzieciństwa do dorosłego życia, gdzie uodpornisz się na standardy wyznaczane przez innych, odkryjesz swoje wewnętrzne piękno i będziesz je celebrować każdego dnia, błyszcząc jak diament.

15.45 – 16.00 Przerwa kawowa

16.00 – 17.30 Alex Roseman (Wielka Brytania) – “Self Limitless Mastery” – Jak przy pomocy komunikacji werbalnej i niewerbalnej z sukcesem wyrażać i pozycjonować się jako ekspert w swojej branży. Od Alexa nauczysz się, jak na zawsze zdjąć maski, które ograniczają nasz kontakt z samym sobą i światem zewnętrzym. Jak z pomocą ekspresji werbalnej i niewerbalnej naprawić, odbudować i utrzymać zdrowe relacje z bliskimi.

17.30 Zakończenie

Część praktyczną poprowadzą międzynarodowi trenerzy biznesu i rozwoju osobistego:

Beatrice Bartlay – Międzynarodowy Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Autorka, businesswoman. Polka z pochodzenia. Założycielka międzynarodowej Agencji Rekrutacyjnej 2B Interface. Laureatka wielu prestiżowych brytyjskich nagród i nominacji biznesowych. Regularnie udziela wywiadów dla brytyjskich mediów. Od 20 lat z sukcesem wspiera swoich klientów w budowaniu zespołów zarządzających, operacyjnych i sprzedażowych. W jej szkoleniach biznesowych i rozwoju osobistego na całym świecie wzięło udział tysiące osób. Zwolenniczka edukacji po wyniki. Ambasador polskości na arenie miedzynarodowej.

Alex Roseman – Międzynarodowy Trener Rozwoju Osobistego. Mówca motywacyjny, autor, z zawodu aktor. Występuje na scenach i na eventach rozwoju osobistego na całym świecie, głównie jako mówca wspierający wystąpienia Tonego Robbinsa. Autor bestsellera “21 Actions”. Specjalizuje się w warsztatach komunikacji werbalnej i niewerbalnej wykorzystywanej na scenie podczas prezentacji w życiu codziennym i biznesie. Zdaniem Alexa słowo jest najsilniejszym narzędziem służącym do budowania relacji międzyludzkich. Zwolennik interaktywnej edukacji za pośrednictwem słowa, ekspresji i akcentu.

Dr Shirin Mansouri – Międzynarodowy Trener Rozwoju Osobistego, autor, dr medycyny. Inicjatorka metody leczenia bez skalpela jako narzędzia pomocnego w budowaniu pewności siebie i budowaniu relacji osobistych i biznesowych. Ze swym innowacyjnym i entuzjastycznie przyjmowanym programem występuje na konferencjach medycznych i konferencjach rozwoju osobistego na całym świecie. Propagatorka edukacji bez barier. Autorka wielu publikacji dających praktycznej samoakceptacji jako sprawnego narzędzia w relacjach interpersonalnych.

Trójkę prelegentów łączy jedno – są to praktycy biznesu, wszyscy uczyli się u światowej sławy trenerów, takich jak Tony Robbins i Blair Singer, wielokrotnie dzielili scenę występując na eventach międzynarodowych w Londynie, Singapurze, Monachium, Arizonie. Wszyscy uwielbiają Polskę i przez sieć własnych kontaktów promują polskość na świecie.

Książki "Biznesowe inspiracje Polek na świecie" dostępne będą do osobistego odbioru podczas KONGRESU >>THE RIGHT MIND SET<< w piątek 9 listopada 2018 roku w Warszawie z możliwością otrzymania autografów od trenerów i wszystkich Autorek książki.