WEBINAR “Jak skorzystać z programu ERASMUS i mieć pracownika za darmo?

WEBINAR “Jak skorzystać z programu ERASMUS i mieć pracownika za darmo?

Wiele osób prowadzących swoje firmy czuje się przeciążonych pracą, codziennymi biurowymi obowiązkami, ciągłym odbieraniem telefonów, odpisywaniem na maile, itd, co powoduje, iż tracimy bardzo dużo czasu na administrację naszego biznesu, zamiast zająć się właściwymi działaniami, które powinny przynieść nam profit i prowadzić do wzrostu firmy.

Dlaczego nie skorzystać z oferty bezpłatnych dla pracodawcy staży studenckich, które są finansowane przez Komisję Europejską? Osobiście od wielu lat jestem partnerem w programie Erasmus Plus, w ramach którego przyjmuję studentów do swojego biura. Są to bardzo rzetelni, kreatywni i inteligenti młodzi ludzie z Polski, którzy wyjeżdżają za granicę w ramach organizowanych przez uczelnie stażów do firm, prowadzących swoją działalność w Europie.

Jak to działa?

Pracodawca przyjmuje na staż studenta na okres 3-12 miesięcy. Student otrzymuje dofinansowanie z uczelni na pokrycie kosztów pobytu w danym kraju. A my jedynie musimy zapewnić studentowi pracę i to w dodatku nic nas nie kosztuje. Czy to nie brzmi wspaniale? Studenci przysyłają do nas swoje CV, studiują na różnych kierunkach, zazwyczaj znają bardzo dobrze języki obce, więc mamy możliwość wybrania jak najlepszej osoby, która odpowiada profilowi prowadzonego przez nas biznesu i proponowanego przez nas stanowiska.

Wiem, że brzmi to bardzo ciekawie i intrygująco. Nie czekaj! Liczba miejsc w webinarium jest ograniczona.  Taka wiedza jest bezcenna!

KINGA LANGLEY
President @PREMIER International Business Club
Fundator i Prezes PREMIER International Business Club. Pomysłodawczymi i wydawca książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”. Współorganizator Światowego Dnia Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce. Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet w Wielkiej Brytanii.