ZAMÓW LIMITOWANĄ EDYCJĘ KSIĄŻKI “BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE”

ZAMÓW LIMITOWANĄ EDYCJĘ KSIĄŻKI “BIZNESOWE INSPIRACJE POLEK NA ŚWIECIE”

“BIZNESOWE INSPIRACJE Polek na świecie” to książka napisana wspólnie przez 18 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu z całego świata, które podjęły się wspaniałego wyzwania i postanowiły przekazać innym swoje nigdzie dotąd niespisane doświadczenia, porady i wskazówki, dzięki którym znalazły się na szczycie swoich niegdyś dziewczęcych marzeń. Pomimo wielu przeciwności losu nie poddały się i udowodniły, że nawet w bardzo trudnych warunkach, w obcym kraju, często bez środków finansowych, można zrealizować swoje marzenia.

Wśród autorek książki znalazły się: światowej sławy portrecistka Barbara Kaczmarowska-Hamilton, której pozowali Papież Jan Paweł II, Królowa Matka czy Książe Kentu; dr Gabriela Mercik – laureatka nagrody Ladies Forward – dedykowanej kobietom zmieniającym biznes w Londynie. Wielką Brytanie reprezentują również Bea Bartlay, Krystyna Czerwińska, Marta Krasnodębska i Katarzyna Ojrzyńska. Stany Zjednoczone – Iwona Podolak i dr Łucja Mirowska-Kopeć, Szwajcarię – Dorota Świetlicka, Szwecję – Katarzyna Krawiec, Niemcy – Dora Fyda i Danuta Hofner, Danię – Dominika Prokop, Włochy – Monika Jakieła, Irlandię – Monika Leoniuk-Świec, Ukrainę – Marina Mockałło oraz Polskę – Maja Plich i Beata Drzazga.

Inicjatorką projektu, wydawcą książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie” oraz organizatorem kongresu i gali w Polsce jest Kinga Langley, założycielka i prezes PREMIER International Business Club z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz USA, na stałe mieszkająca na Florydzie.

Ilość stron: 304
Twarda lakierowana oprawa
Personalizowana dedykacja od Kingi Langley

Cena 59.90 zł.

Plus koszty wysyłki 13.00 zł. Wysyłka tylko na terenie Polski

ZAMAWIAM       >>>>>>>