Jak zbudować silną markę “Polish Your Brand”

Ładowanie Wydarzenia

Jak zbudować silną markę “Polish Your Brand”

13.05.2017 @ 14:00 - 13.05.2017 @ 17:00

13 Maj 14:00 - 17:00

14 Royal Terrace

Budujesz swój biznes w Wielkiej Brytanii? Korzystasz z mediów społecznościowych? Pielęgnujesz i zawierasz nowe relacje biznesowe? A co, gdybyś razem przeszedł przez ten proces z doświadczonym specjalistą, z którym “pochylicie” się nad Twoją marką, a następnie podniesiecie ją na kolejny, pełen sukcesu poziom?

Michał Zwierz od ponad 15 lat tworzy strategie reklamowe i marketingowe dla znanych, międzynarodowych marek, takich jak Samsung, UPC, L’Oreal czy Orbis, a od 2014 roku pomaga również w budowaniu wielkich marek osobistych, takich jak Kamila Rowińska, Mateusz Grzesiak, czy Anna Chagowska. Chcesz skorzystać z Michała pomysłów i doświadczenia? Zapraszamy na szkolenie organizowane przez PREMIER International Business Club w sobotę 13 maja w Edynburgu

Na tym szkoleniu dowiesz się:

 • Jak określić misję, wizję i wartości firmy, żeby jasno, precyzyjnie komunikować DLACZEGO prowadzisz swój biznes. Dzięki temu przyciągniesz do siebie odpowiednich klientów i partnerów. Zbudujesz przewagę konkurencyjną opartą na wartościach, a nie cenie.
 • Jak stworzyć strategię marki? Po to, żeby ze spokojem i pewnością stawiać kolejne kroki, rosnąć, rozwijać się i zwiększać zyski
 • Jak korzystać z siły mediów społecznościowych? Jak zarabiać na facebooku? Jak monetyzować instagram? Jak robić biznes na LinkedIN? Która z tych rzeczy interesowałaby Cię najbardziej?
 • Jakie są największe błędy przy budowaniu marki? Michał Zwierz obserwując rynek i działania swoich klientów, “wyłuskał” kilka rzeczy, które bardziej szkodzą niż wspierają budowanie marki. Pokażemy te błędy, abyś Ty mógł ich uniknąć w swoim biznesie.

Zapraszamy osoby indywidualne oraz przedsiębiorców na trzygodzinny warsztat “Polish Your Brand”, który poprowadzi Michał Zwierz – Kreator, psycholog, przedsiębiorca. Ekspert od budowania mocnych biznesowych oraz osobistych marek. Od 2005 roku, bezpośrednio lub przy współpracy z najlepszymi agencjami reklamowymi, służy swoją wiedzą i umiejętnościami, tworząc kampanie dla firm, takich jak L’Oreal, Samsung, UPC, czy Fiat. Przez ten czas zbudował pokaźne portfolio klientów korporacyjnych, którzy korzystają z jego umiejętności do budowania i promowania marek. W 2014 roku stworzył firmę GrandBrand, która zajmuje się brandingiem, tworzeniem i rozwijaniem marek dla biznesu, startupów i klientów indywidualnych. Portfolio jego klientów systematycznie powiększa się o już znane, lub właśnie wschodzące gwiazdy biznesu i rozwoju osobistego. Wykłada personal branding i techniki osiągania celów na Uniwersytecie Warszawskim, Kozminski University, SGGW i Warszawskiej Akademii Wojskowej. Założyciel społeczności rozwoju osobistego Moc².

Szczegóły

 • Start:
  13.05.2017 @ 14:00
 • Koniec:
  13.05.2017 @ 17:00
 • Cena:
  £25

Organizator

PREMIER International Business Club

Miejsce

14 Royal Terrace

14 Royal Terrace
Edinburgh, EH7 5AQ United Kingdom

+ Google Map