VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Ładowanie Wydarzenia

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

18.10.2017 @ 10:00 - 20.10.2017 @ 18:00

18 Paź 10:00 - 18:00

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Od pierwszej edycji Kongresu organizatorzy starają się, aby był on platformą wymiany wiedzy, doświadczeń ale także miejscem zdobywania nowych kontaktów biznesowych. Po raz trzeci wspólnie z Enterprise Europe Network, działającym przy Funduszu Górnośląskim, organizowane są spotkania B2B dla przedsiębiorców. Nawiązanie bezpośredniej relacji z przedstawicielami innych firm jest w naszej ocenie jedną z największych wartości Kongresu. Dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do logowania się na stronie https://b2bharmo.com/Kongres2017/ i rozpoczęcia poszukiwań partnerów biznesowych.

W tym roku spodziewamy się licznych delegacji z Chin, Niemiec, Belgii, Białorusi, Iranu oraz wielu innych.

Przypominamy, że tegoroczny Europejski Kongres MŚP odbędzie się w dniach 18-20 października 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Rejestracja i udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Szczegóły

 • Start:
  18.10.2017 @ 10:00
 • Koniec:
  20.10.2017 @ 18:00
 • Cena:
  Darmowy
 • Strona www:
  http://ekmsp.eu

Organizator

REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA W KATOWICACH

Miejsce

Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Plac Sławika i Antalla 1
Katowice, 40-166 Poland

+ Google Map